nov 28

Eindstand jeugdtoernooi 26-11-2017

Groep A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 BP SB
1 Constantijn Beukema 1 1 ½ 1 1 1 1 1 1
2 Lewon Gevorkjan 0 1 1 ½ 1 1 1 1 1
3 Ivan Ponomarev 0 0 1 1 1 1 1 1 1 7
4 Marieke van Essen ½ 0 0 ½ 1 1 0 1 1 5
5 Luna Morote 0 ½ 0 ½ ½ 0 1 1 1 13
6 Mare Morote 0 0 0 0 ½ 1 1 1 1 10¼
7 Joshua Prevoo 0 0 0 0 1 0 ½ 1 1
8 Xandar van Gentevoort 0 0 0 1 0 0 ½ 0 1
9 Donald Bötticher 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2
10 Alex Karapetov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Groep B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 BP SB
1 Roderick Bötticher ½ 1 1 1 1 1 1 1 1
2 Frodo van Doren ½ 1 0 0 1 1 1 1 0 23¾
3 Daan Gordijn 0 0 1 1 ½ 0 1 1 1 19¼
4 Jesper Fidder 0 1 0 1 1 1 0 0 1 5
5 Yaro Kraneveld 0 1 0 0 0 1 1 ½ 1 15¾
6 Casper Room 0 0 ½ 0 1 1 0 1 1 11¼
7 Wouter Kunst 0 0 1 0 0 0 1 1 1 4
8 Dion Winterberg 0 0 0 1 0 1 0 0 1 3
9 Levi Vriens 0 0 0 1 ½ 0 0 1 0
10 Victor van Gentevoort 0 1 0 0 0 0 0 0 1 2

 

Groep C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 BP SB
1 Merijn Kunst 1 1 1 0 1 1 1 ½ 1
2 Luca Kraneveld 0 1 1 1 1 ½ 0 1 1
3 Solon Winterberg 0 0 1 ½ ½ 1 1 1 1 6 20¼
4 Parisa Hematyar 0 0 0 1 1 1 1 1 1 6 19
5 Rafael Pijpelink 1 0 ½ 0 1 0 1 ½ 1 5
6 Ilya Hanquart 0 0 ½ 0 0 1 1 1 1
7 Evalijne van Schilt 0 ½ 0 0 1 0 0 1 1
8 Rik Smits 0 1 0 0 0 0 1 0 1 3 10
9 Badr Hachi ½ 0 0 0 ½ 0 0 1 1 3
10 Daniel van Hassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Groep D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 BP SB
1 Tim de Pooter 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
2 Daniel Lim-Apo 1 0 1 1 1 1 ½ 1 1
3 Floor Kunst 0 1 0 0 1 ½ 1 1 1
4 Lucas van Baelen 0 0 1 1 0 1 0 1 1 5 18
5 Stijn Fiscalini 0 0 1 0 0 1 1 1 1 5 15½
6 Tano van Schilt 0 0 0 1 1 0 0 1 1 4
7 Zeno Winterberg 0 0 ½ 0 0 1 1 0 1
8 Marieke Luijkx 0 ½ 0 1 0 1 0 0 0
9 Hebe Winterberg 0 0 0 0 0 0 1 1 0 2 6
10 Tijn Hoedelmans 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2

 

 

 

Groep E

                                                           BP      WP     SB

  1. Finn Karel                                  8          48½
  2. Elof Henckens                           8          45½
  3. Jelte Dijkmans                           7
  4. William Heerebeek                    6
  5. Atousa Warnier                          5          48
  6. Aaron Eijkens                            5          44½
  7. Jochem van der Poel                 5          42½
  8. Raoul Eestermans                     5          37
  9. Martin Schoones                       4½
  10. Finn van den Heuvel                 4           44½
  11. Melissa van der Poel                 4            37½    11
  12. Kevin Huang                              4           37½    10
  13. Liv Peeters                                4          34½
  14. Bram Boer                                 4          31½
  15. Olivier Boer                                3
  16. Saphyra van Kasteren              2½
  17. Jibbe Hoedelmans                    2
  18. Zias Eijkens                               0

 

nov 28

Foto’s van het toernooi 26-11-2017

Ilja Kalle heeft zoals elk jaar weer een hele hoop leuke foto’s gemaakt op het toernooi

via deze link kun je alle foto’s bekijken:

okt 21

Aankondiging 12e BSV Jeugdtoernooi

Op zondag 26 november is het weer zover! Voor de twaalfde keer het BSV -jeugdtoernooi.

De speellocatie is:

Gymnasium Juvenaat,
Pater Dehonlaan 63
4615 DC Bergen op Zoom

We spelen in tienkampen ingedeeld op speelsterkte (rating) en daarna volgens de stappenmethode.

Speeltempo: 15 min pppp. Prijzen hoofdgroep: €50, €30 en €15. In de overige groepen: €35, €20 en €10.

Het inschrijfgeld is €5. Inschrijven tussen 9:00 en 10:30 in de zaal. Aanmelden via jeugdtoernooi.bozschaak.nl Tussen de rondes door is er een leuke loterij en risk chess.

Voor meer info: kijk op jeugdtoernooi.bozschaak.nl

Dit toernooi wordt mede mogelijk gemaakt door:

juvenaat

bullstore-cmyk-2

BSV_NieuwLogo

Wil je je clubgenoten ook overtuigen om mee te doen? Klik hier voor een flyer van het toernooi en laat deze op je club zien.

 

okt 21

Deelnemers BSV Jeugdtoernooi 2017

De volgende deelnemers hebben zich al ingeschreven voor het toernooi

 

nummer naam club rating stap
1 Lewon Gevorkjan De Pion 1796 5
2 Alex Karapetov De Pion 1308 5
3 Luna Morote SV Landau 1163 4
4 Marieke van Essen De Pion 1106 5
5 Ivan Ponomarev ESV 955 3
6 Mare Morote SV Landau 925 4
7 Donald Botticher de drie Torens 811 3
8 Frodo van Doren SV Landau 723 3
9 Joshua Prevoo De Pion 655 4
10 Yaro Kraneveld SV Waalwijk 652 2
11 Roderik Botticher de drie Torens 614 3+
12 Parisa Hematyar SV Landau 495 2
13 Rafael Pijpelink SV Landau 455 2
14 Casper Room BSV 401 4
15 Luca Kraneveld SV Waalwijk 378 2
16 Tim de Pooter SV Landau 371 1+
17 Lucas Voortman SV Waalwijk 292 1
18 Atousa Warnier SV Landau 191 1
19 Stijn Fiscalini Brasschaak 0 1+
20 Lucas van Baelen Brasschaak 0 1+
21 Dion Winterberg BSV 0 4
22 Wouter Kunst BSV 0 4
23 Jesper Fidder De Pion 0 4
24 Daan Gordijn BSV 0 4
25 Levi Vriens BSV 0 4
26 Merijn Kunst BSV 0 3
27 Evalijne van Schilt BSV 0 2
28 Hebe Winterberg BSV 0 2
29 Zeno Winterberg BSV 0 2
30 Solon Winterberg BSV 0 2
31 Floor Kunst BSV 0 2
32 Tano van Schilt BSV 0 2
33 Jelte Dijkmans BSV 0 2
34 Badr Hachi SK Deurne 0 2
35 Amber Andriesse BSV 0 2
36 Tijn Hoedelmans BSV 0 2
37 Ilya Hanquart Brasschaak 0 2
38 Marieke Luijkx BSV 0 2
39 Rik Smits SV Waalwijk 0 2
40 Daniel van Hassel De Pion 0 2
41 Daniel Lim-Apo Charlois Europoort 0 2
42 Jochem van der Poel BSV 0 1
43 Melissa van der Poel BSV 0 1
44 Raoul Eestermans BSV 0 1
45 Finn Karel BSV 0 1
46 Martin Schoones BSV 0 1
47 Finn van den Heuvel BSV 0 1
48 Elof Henckens Rode Lopers 0 1
49 William Herebeek BSV 0 0
50 Saphyra van Kasteren BSV 0 0
51 Bram Boer BSV 0 0
52 Matt Novoa BSV 0 0
53 Olivier Boer BSV 0 0

okt 16

Uitslagen 11e BSV Jeugdtoernooi

Uitslagen 11e BSV Jeugdtoernooi

 

Groep A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 BP SB
1 Alik Tikranian 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2 Lewon Gevorkjan 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
3 Fardin Hematyar 0 0 1 0 1 1 1 1 1 6 17½
4 Jasper Beukema 0 0 0 1 1 1 1 1 1 6 16
5 Dylan Achutjan 0 0 1 0 0 1 1 ½ 1
6 Johan Starmans 0 0 0 0 1 0 1 1 1 4 8
7 Alex Karapatov 0 0 0 0 0 1 1 1 1 4
8 Eric Starmans 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2
9 Luna Morote 0 0 0 0 ½ 0 0 0 ½ 1
10 Marieke van Essen 0 0 0 0 0 0 0 0 ½ ½

 

 

Groep B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 BP SB
1 Ivan Ponomarev 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
2 Mare Morote 0 1 ½ 1 1 1 1 1 1
3 Jeroen van Eekelen 0 0 1 0 1 1 1 1 1 6
4 Joshua Prevoo 0 ½ 0 1 1 1 0 1 1
5 Jasper Krause 0 0 1 0 1 0 1 1 1 5
6 Roderick Botticher 1 0 0 0 0 ½ 1 1 1 14¼
7 Donald Botticher 0 0 0 0 1 ½ 1 1 1 11¼
8 Daan Gordijn 0 0 0 1 0 0 0 1 ½
9 Pieter de Vos 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
10 Casper Room 0 0 0 0 0 0 0 ½ 0 ½

 

 

Groep C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 BP SB
1 Martijn van Eekelen 1 ½ 1 1 1 0 - 1 1 1 -
2 Dion Winterberg 0 0 1 1 1 1 1 - 1 - 1 7
3 Jesper Fidder ½ 1 0 0 1 - - 1 1 1 1
4 Solon Winterberg 0 0 1 1 0 1 1 1 1 - - 6 25
5 Daniel Lim-Apo 0 0 1 0 - 1 1 1 - 1 1 6 19½
6 Stijn de Looff 0 0 0 1 - 1 1 1 - 1 1 6 19
7 Micha Huibregtse 1 0 - 0 0 0 1 - 1 1 1 5
8 Koen van Uden - 0 - 0 0 0 0 1 1 0 1 3
9 Tim Hagenaars 0 - 0 0 0 0 - 0 ½ 1 1
10 Tobian Labruijère 0 0 0 0 - - 0 0 ½ ½ 1 2
11 Martin Schoones 0 - 0 - 0 0 0 1 0 ½ 0  
12 Max van Kempen - 0 0 - 0 0 0 0 0 0 1 1  

okt 24

BSV Opifex Jeugdtoernooi in de Bode

In de Bergen op Zoomse Bode van 25 oktober wordt teruggeblikt op het 10e BSV Opifex Jeugdtoernooi:

Alik Tikranian wint tiende BSV Opifex jeugdschaaktoernooi

Op zondag 18 oktober, werd in Bergen op Zoom het BSV jeugdschaaktoernooi gespeeld in het Gymnasium Juvenaat. Georganiseerd door de Bergse Schaakvereniging. Met bijna 50 deelnemers kende dit toernooi een goede bezetting.

Dit toernooi wordt in tegenstelling tot veel jeugdtoernooien ingedeeld op speelsterkte in plaats van op leeftijd. Zo spelen de sterkere kinderen tegen elkaar in de A-groep en de beginnende schakers en schaaksters spelen tegen anderen die ook net zijn begonnen met schaken in de D-groep.

De A-groep werd gewonnen door Bergenaar Alik Tikranian met de maximale score van 9 uit 9. Dat Alik ging winnen was op basis van de ratingcijfers wel te voorspellen, maar moest het natuurlijk nog wel waar zien te maken. Alik speelt voor De Pion in Roosendaal. Alik gaat binnenkort ook de BSV-jeugd trainen. Ook de kampioen van vorig jaar, Alexander Bruschke, is één van de trainers van de aanstormende jeugd bij BSV. Dit jaar kwam Alexander in de hoogste groep wat tekort.

De winnaars uit de andere groepen zijn:
Groep B: Felix Muntean, Topsport Brabant/JSC de Pionier
Groep C: Dylan Achuthan van SSV De Klim-Op uit Capelle a/d IJssel.
Groep D: Anthony Man ook van SSV De Klim-Op.

Alle uitslagen zijn te vinden op de toernooiwebsite: jeugdtoernooi.bozschaak.nl.
Op elke dinsdagavond wordt er op het Gymnasium Juvenaat schaakles gegeven en competitie gespeeld van 18:30 tot 19:30 u. Gymnasium Juvenaat, Pater Dehonlaan 63 te Bergen op Zoom

Helaas was er in de krant geen plaats voor onderstaande foto van de prijswinnaars.

Alle prijswinnaars van het 10e BSV Jeugdtoernooi

Alle prijswinnaars van het 10e BSV Jeugdtoernooi

okt 24

Foto’s 10e BSV Jeugdtoernooi 2015

Ilja Kalle maakte foto’s op het 10e BSV Jeugdtoernooi van 18 oktober, en maakte daar een YouTube-filmpje van.
Ook Ad Bruijns maakte foto’s, die vind je hier.

okt 18

Eindstanden Jeugdtoernooi 2015

Groep A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 BP
1 Alik Tikranian 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2 Alex Karapetov 0 1 1 1 0 1 1 1 1 7
3 Lewon Gevorkjan 0 0 ½ 1 1 1 1 0 1
4 Victor Muntean 0 0 ½ 1 1 1 ½ 0 1 5
5 Daan Hubers 0 0 0 0 1 1 1 1 1 5
6 Martijn Bakens 0 1 0 0 0 0 1 1 1 4
7 Alexander Bruschke 0 0 0 0 0 1 1 1 1 4
8 Maro Tikranian 0 0 0 ½ 0 0 0 1 1
9 Michel Goedegebuur 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2
10 Ciro Catalan 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1

 

Groep B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 BP
1 Felix Muntean ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 1 8
2 Wendy Huang ½ 1 1 ½ 1 0 1 1 1 7
3 Alan Bakija 0 0 1 0 1 1 1 1 1 6
4 Simon de Pooter ½ 0 0 ½ 0 1 1 1 1 5
5 Marieke van Essen 0 ½ 1 ½ 1 0 0 1 ½
6 Mathijs Dingemans 0 0 0 1 0 1 1 1 0 4
7 Daniël Lammers 0 1 0 0 1 0 ½ 0 1
8 Mika Jasuja 0 0 0 0 1 0 ½ 1 1
9 Andre van Zanten 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2
10 Pieter-Bas Torn 0 0 0 0 ½ 1 0 0 0

 

Groep C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 BP
1 Dylan Achuthan 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
2 Mees Schillemans 1 ½ 1 1 1 0 1 1 1
3 Xandar van Gentevoort 0 ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 7
4 Luuk Braspenning 0 0 0 1 1 1 1 1 1 6
5 Sharif Vossen 0 0 ½ 0 0 1 1 1 1
6 Wouter de Vrind 0 0 0 0 1 1 0 1 1 4
7 Evander Peeters 0 1 0 0 0 0 ½ 1 1
8 Daan Trinh 0 0 0 0 0 1 ½ 1 1
9 Bram Peeters 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
- Vrije ronde 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

D Groep (Zwitsers)

 

Nr Name Rating Fed Score TPR RC W W-WE M/F SB
1 Anthony Man 0 * 7,5 0 0 0 0 M 35,75
2 Brandon Haasbroek 182 7 0 0 0 0 M 28,00
3 Jasper Krause 115 7 0 0 0 0 M 31,00
4 Pieter de Vos 0 * 6 0 0 0 0 M 23,00
5 Marieke Luijkx 0 * 5,5 0 0 0 0 M 18,75
6 Nick Severijnen 115 5 0 0 0 0 M 18,75
7 Tobian Labruijére 0 * 5 0 0 0 0 M 13,75
8 Joshua Prevoo 117 4,5 0 0 0 0 M 15,75
9 Rik Smits 0 * 4,5 0 0 0 0 M 19,25
10 Samuel van Dongen 0 * 4 0 0 0 0 M 11,50
11 Mika van Borredam 0 * 2,5 0 0 0 0 M 6,75
12 Sebastiaan Boeren 0 * 2,5 0 0 0 0 M 6,25
13 Noah van Dongen 0 * 2 0 0 0 0 M 5,00

 

nov 16

Foto’s 9e BSV jeugdtoernooi 2014

Met dank aan Ilja Kalle

Ook Ad Bruijns heeft op het jeugdtoernooi een aantal foto’s gemaakt, zie zijn webalbum.

nov 09

Uitslagen Jeugdtoernooi 2014

Uitslagen na ronde 9

 

Groep A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Score
1 Maro Tikranian x 0 1 0 0 0 1 1 1 0 4
2 Jesse Allaart 1 x 1 1 ½ 1 1 1 1 0 3
3 Vrij Vrij R R x R R R R R R R 0
4 Thomas Schlössels 1 0 1 x 0 1 1 1 1 0 6
5 Alexander Bruschke 1 ½ 1 1 x 1 1 1 1 1 1
6 Cedric Kerkmeester 1 0 1 0 0 x 0 1 0 0 3
7 Alex Karapetov 0 0 1 0 0 1 x 1 0 0 3
8 Wouter Seerden 0 0 1 0 0 0 0 x 0 0 1
9 Janne Allaart 0 0 1 0 0 1 1 1 x 0 4
10 Alik Tikranian 1 1 1 1 0 1 1 1 1 x 8 2

 

Groep B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Score
1 Vrij Vrij x R R R R R R R R R 0
2 Ruben Boogaart 1 x 0 0 1 0 1 0 0 1 4
3 Pepijn Westerhuis 1 1 x 1 1 0 0 1 1 1 7 1 en 2
4 Wendy Huang 1 1 0 x 1 1 1 0 0 1 6 3 en 4
5 Andre van Zanten 1 0 0 0 x 1 0 1 1 1 5
6 Vincent Tiggelman 1 1 1 0 0 x 1 0 1 1 6 3 en 4
7 Marieke Van Essen 1 0 1 0 1 0 x 0 1 1 5
8 Mathijs Dingemans 1 1 0 1 0 1 1 x 1 1 7 1 en 2
9 Ramesh Jadoenath 1 1 0 1 0 0 0 0 x 1 4
10 Vrij Vrij R R R R R R R R R x 0

 

Groep C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Score
1 Luuk Braspenning x 1 1 0 1 0 0 1 1 1 6 3 en 4 en 5
2 Daan Trinh 0 x 1 0 1 1 1 1 1 0 6 3 en 4 en 5
3 Vrij Vrij R R x R R R R R R R 0
4 Xandar van Gentevoort 1 1 1 x 1 0 1 1 1 0 7 2
5 Elaine de Bie 0 0 1 0 x 0 1 1 1 1 5
6 Lieke van Dam 1 0 1 1 1 x 1 1 1 1 8 1
7 Wouter de Vrind 1 0 1 0 0 0 x 1 1 0 4
8 Roan Verhage 0 0 1 0 0 0 0 x 1 0 2
9 Vrij Vrij R R R R R R R R x R 0
10 Johnny Timp 0 1 1 1 0 0 1 1 1 x 6 3 en 4 en 5

 

Groep D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Score
1 Kelsey Bogers x 1 0 1 0 1 1 1 ½ 1
2 Vrij Vrij R x R R R R R R R R 0
3 Joppe Allaart 1 1 x 1 0 1 1 0 1 1 7 2 en 3
4 Sanne Schlössels 0 1 0 x 0 1 0 0 0 1 3
5 Simon de Pooter 1 1 1 1 x 0 1 0 1 1 7 2 en 3
6 Boas Miedema 0 1 0 0 1 x 1 0 1 1 5
7 Shaquille Huiswoud 0 1 0 1 0 0 x 0 0 1 3
8 Waïl Aittaleb 0 1 1 1 1 1 1 x 1 1 8 1
9 Pieter de Vos ½ 1 0 1 0 0 1 0 x 1
10 Sebastiaan Boeren 0 1 0 0 0 0 0 0 0 x 1

 

Groep E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Score
1 Nick Severijnen x 1 1 1 ½ ½ 0 1 ½ 1 2 en 3
2 Mika van Borrendam 0 x 0 ½ 0 1 0 0 0 1
3 Quincy Huiswoud 0 1 x 1 0 ½ 0 ½ 0 1 4
4 Dominique de Bie 0 ½ 0 x ½ 1 0 0 0 1 3
5 Charlotte de Bie ½ 1 1 ½ x 0 0 0 ½ 1
6 Bryan van der Gugten ½ 0 ½ 0 1 x 0 0 ½ 1
7 Demian Feenstra 1 1 1 1 1 1 x 1 1 1 9 1
8 Isis van den Bosch 0 1 ½ 1 1 1 0 x 0 1
9 Amin Aittaleb ½ 1 1 1 ½ ½ 0 1 x 1 2 en 3
10 Vrij Vrij R x R R R R R R R R 0

Oudere berichten «